Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Halinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Halinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, ale moduł ten zużywa się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Halinowem. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy pracownię w Halinowie. Typową wadą, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Koenigsegg, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Cały szereg aut w Halinowie to pojazdy z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Halinowem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Halinów jest jednym z centrów, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zachowanie górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje działającego filtra DPF. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane na całym świecie, lecz borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Dobierz mechanika, który jest specjalistą od Koenigsegg w Halinowie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Koenigsegg, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, jak również w warsztacie w Halinowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Halinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Halinowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Halinowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Halinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Halinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Halinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Halinowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Halinowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Halinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Halinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Halinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Halinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Halinów Zagaje Kolejowa HAL02N 52.223011/21.350260 Wyszukaj
Halinów Zagaje Marii Konopnickiej HAL111 52.226501/21.360670 Wyszukaj
Halinów Zagaje Marii Konopnickiej POP-HAL1 52.226318/21.360380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer