Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Iłowo-Osada

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Iłowie-Osadzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Iłowo-Osada słynne jest z powodu mechanika zajmującego się odnawianiem elementów filtrów DPF do samochodów osobowych znanego koncernu Koenigsegg. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, lecz borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie wyników ilości emitowanych gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnego filtra FAP. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem pracownię w Iłowie-Osadzie. Duża część samochodów w Iłowie-Osadzie to auta z silnikiem TDDI wyposażone w katalizator samochodowy, który musi się oddawać do mycia. By uniknąć kłopotów w użytkowaniu diesla Koenigsegg, wypada okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Iłowa-Osady. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg mogą się pochwalić wzorcowymi technologiami w dziedzinie redukowania poziomu emisji cząstek stałych. Znanej korporacji Koenigsegg nie udało się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Koenigsegg w Iłowie-Osadzie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inne marki domaga się do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Iłowie-Osadzie zadbać o filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Iłowie-Osadzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Iłowie-Osadzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Iłowie-Osadzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iłowie-Osadzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Iłowie-Osadzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłowo-Osada Jagiellońska IOO01A 53.164459/20.290649 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer