Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Iłża

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Iłży

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale urządzenie to psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztacie pod Iłżą. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Iłży przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. FAP-y funkcjonują w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników podzespołu. Zachowanie maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Marce Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Niemało pojazdów osobowych w Iłży to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Oprócz atrakcji turystycznych pod Iłżą odnaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów Koenigsegg. Katalizatory złożone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Iłżą. Usługi takie jak naprawa FAP czy regeneracja FAP dla samochodów producenta Koenigsegg, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztatowym laboratorium w Iłży. Odzyskanie sprawności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Iłży dla samochodów Koenigsegg jest prawdopodobne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Iłży.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Iłży

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Iłży 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Iłży 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Iłży 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Iłży 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Iłży 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Iłży 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Iłży 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Iłży 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Iłży

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iłży z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Iłży wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłża Na Szosie Krzyżanowskiej Danuty Siedzikówny Inki ILZ01N 51.168442/21.234240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer