Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ińsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ińsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ińsku wystąpiła opcja płukania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Koenigsegg z racji bytności warsztatowego laboratorium z Ińska. Ińsko jest jednym z centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osiągnięcie osiągów emisji cząstek stałych, identycznych z normą EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra FAP. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Ińsku zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Koenigsegg. By uniknąć problemów przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, wypada co pewien czas przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Ińska. Słynnej marce Koenigsegg nie udało się utrzymanie spodziewanych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Nierzadko powodem zatkanego filtra DPF, znanej firmy Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Cały szereg pojazdów osobowych w Ińsku to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. Dobierz warsztat, który pomoże z Koenigsegg w Ińsku, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów czy regeneracja katalizatorów dla aut marki Koenigsegg, znaleźć można po prawej stronie, czy w warsztacie w Ińsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ińsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ińsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ińsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ińsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ińsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ińsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ińsku 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Ińsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Ińsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ińsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ińsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ińsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ińsko Armii Krajowej INS01N 53.436401/15.551100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer