Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Jagodne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Jagodnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jagodnym pojawiła się opcja czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Jagodnego. Standardową usterką, która dotyka auta osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg, zazwyczaj, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Koenigsegg to diesle, jakie cieszą się sławą na całym świecie, lecz walczą z trudnościami z filtrami FAP. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Jagodnego. Niemało pojazdów osobowych w Jagodnym to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany katalizator SCR, który wymaga płukania. Zazwyczaj źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych, znanej firmy Koenigsegg, jest inna usterka, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Prócz niespodzianek turystycznych w Jagodnym odszukać można zakłady, zajmujące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Słynnemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się wyprodukowanie wymaganych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Znajdź swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Koenigsegg w Jagodnym, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy, żeby w Jagodnym przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Jagodnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Jagodnym 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Jagodnym 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Jagodnym 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jagodnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jagodnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Jagodnym 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jagodnym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jagodnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Jagodnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jagodnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Jagodnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jagodne Jagodne 3D KOT01G 52.199741/21.992140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer