Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Janów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Janowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, choć urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może mycie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Janowem. Typową wadą, z którą borykają się pojazdy firmy Koenigsegg, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy FAP. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy warsztat w Janowie. Janów jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów. Katalizatory działają w bardzo skomplikowanym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych maksymalnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów FAP. Prócz atrakcji dla turystów w Janowie zlokalizować można warsztaty, trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Koenigsegg to pojazdy, które są słynne na terenie całego kraju, ale walczą z kwestią z filtrami DPF. Zrewaloryzowanie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Janowie dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja hydrotermiczna dotarła do Janowa. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym, a także w warsztacie samochodowym w Janowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Janowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Janowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Janowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Janowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Janowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Janowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Janowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Janowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Janowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Janowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Janowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janów Częstochowska JOW01A 50.722641/19.432961 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer