Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Janów Lubelski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Janowie Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, lecz element ten psuje się, w czym poradzić może mycie filtrów FAP w warsztacie pod Janowem Lubelskim. Główną bolączką, z jaką zmagają się pojazdy znanej marki Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych wyników poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez EURO, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Dobranie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Janowie Lubelskim specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są słynne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Ażeby uniknąć problemów przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, wypada okresami przedmuchać katalizator, udostępniono taką usługę w pracowni pod Janowa Lubelskiego. Katalizatory SCR stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy usługi z Janowa Lubelskiego. Filtry FAP funkcjonują w bardzo skomplikowanym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata parametrów urządzenia. Odtworzenie efektywności elementów filtrów cząstek stałych w Janowie Lubelskim dla pojazdów Koenigsegg jest osiągalne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Janowa Lubelskiego. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy regeneracja DPF dla pojazdów producenta Koenigsegg, odnaleźć można po prawej stronie, czy u mechanika w Janowie Lubelskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Janowie Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Janowie Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Janowie Lubelskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Janowie Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Janowie Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Janowie Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Janowie Lubelskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Janowie Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Janowie Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Janowie Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Janowie Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Janowie Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janów Lubelski Ulanowska JLU701 50.705921/22.405790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer