Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Jasionów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Jasionowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Jasionowem. Sporo samochodów osobowych w Jasionowie to pojazdy z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do oczyszczania. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Jasionowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Zachowanie górnych pułapów produkcji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, wymaga funkcjonującego DPF-a. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Jasionowie wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy usługi z Jasionowa. Z reguły podłożem zaczopowania FAP-a, znanej marki Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów części. Odnowienie możliwości właściwości katalizatorów samochodowych w Jasionowie dla aut producenta Koenigsegg jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Jasionowa. Usługi, między innymi naprawa FAP jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Jasionowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Jasionowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Jasionowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Jasionowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Jasionowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jasionowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jasionowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Jasionowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jasionowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Jasionowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Jasionowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jasionowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Jasionowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasionów Jasionów 163 JSW01G 49.657928/21.996630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer