Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Jastarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Jastarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, choć część ta psuje się, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Jastarnią. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Zazwyczaj niedoskonałością, która dotyka diesle z symbolem Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik diesla, jest zabrudzony filtr i katalizator. Wiele samochodów osobowych w Jastarni to samochody z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga mycia. DPF-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, polecamy zatem firmę pod Jastarnią. Znanej firmie Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytworzenie niezbędnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF. Aby uniknąć trudności z użytkowaniem auta Koenigsegg, potrzeba czasem czyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Jastarni. Wyszukaj warsztat, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Jastarni, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Odnowienie niezawodności części wchodzących w skład filtrów DPF w Jastarni dla samochodów Koenigsegg jest możliwe, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Jastarni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Jastarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Jastarni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Jastarni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Jastarni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jastarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jastarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Jastarni 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Jastarni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Jastarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Jastarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jastarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Jastarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jastarnia Ścieżka przyrodnicza: Torfowe Kłyle JST01N 54.707809/18.652229 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer