Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Jawiszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Jawiszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Jawiszowice słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do pojazdów korporacji Koenigsegg. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg szczycą się kapitalnymi możliwościami w temacie obniżenia emisji cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co DPF-y zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat w Jawiszowicach. Bardzo często powodem przytkanego katalizatora SCR, znanej firmy Koenigsegg, zdarza się inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się renomą w całym kraju, lecz borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Żeby ustrzec się od utrudnień z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, potrzeba niekiedy czyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Jawiszowic. Odszukanie właściwego zakładu w Jawiszowicach wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, i jest pracochłonne. Ulepszenie wydolności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Jawiszowicach dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Jawiszowic. Ponieważ Koenigsegg, zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy sprawnych filtrów FAP dlatego też zalecamy w Jawiszowicach zwrócić uwagę na katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Jawiszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Jawiszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Jawiszowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Jawiszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jawiszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jawiszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Jawiszowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Jawiszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Jawiszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Jawiszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jawiszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Jawiszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawiszowice Marszałka Józefa Piłsudskiego BSC125 49.969189/19.138020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer