Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Jedlnia-Letnisko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Jedlni-Letnisku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, pomimo że moduł ten zużywa się, czemu podołać może naprawa filtrów FAP w laboratorium pod Jedlnią-Letniskiem. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku, a dokładnie w wydechu, co wywołuje, że następuje spadek właściwości części. Nagminnie źródłem zatkanego katalizatora SCR, marki Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, jeden z nich to: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Dobranie fachowego warsztatu w Jedlni-Letnisku celującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być nieproste, jak również jest żmudne. Zazwyczaj wadą, dotykającą auta osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany FAP. Producentowi Koenigsegg niemożliwe byłoby zachowanie koniecznych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Cały szereg aut w Jedlni-Letnisku to pojazdy z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regeneracji. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, ale stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Odnajdź swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Koenigsegg w Jedlni-Letnisku, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Tabela z cennikiem regenerowania katalizatorów samochodowych marki Koenigsegg dla Jedlni-Letniska umieszczono poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtym cenniku, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Jedlni-Letnisku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Jedlni-Letnisku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Jedlni-Letnisku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jedlni-Letnisku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Jedlni-Letnisku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jedlnia-Letnisko Plac Józefa Piłsudskiego JLK01A 51.431400/21.326981 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer