Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Julianów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Julianowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Julianowie znajduje się sposobność naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Koenigsegg z powodu bytności warsztatowego laboratorium z Julianowa. Nierzadko bolączką, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg, szczególnie, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Osobowe i ciężarowe diesle marki Koenigsegg mogą się pochwalić nieprzeciętnymi narzędziami w sferze obniżania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Julianów należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością smogu nad głowami mieszkańców Julianowa, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Uzyskanie pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 6, potrzebuje funkcjonującego FAP-a. Dobór adekwatnego warsztatu w Julianowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Wiele aut w Julianowie to pojazdy z silnikiem JTD mające wbudowany katalizator, który dopomina się regenerowania. Najczęściej sprawcą przytkanego filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, staje się inna wada, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Koenigsegg, znaleźć można na naszej stronie internetowej, lub u mechanika w Julianowie. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Julianowa można znaleźć poniżej, trzeba znaleźć tam, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Julianowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Julianowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Julianowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Julianowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Julianowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Julianowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Julianowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Julianowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Julianowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Julianowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Julianowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Julianowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Julianów Julianowska PIA01G 52.085770/21.043150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer