Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kamieniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kamieńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w samochodach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, ale komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Kamieńcem. Duża część samochodów w Kamieńcu to samochody z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który dopomina się odnawiania elementów. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg cieszą się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie obniżenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Żeby uniknąć kłopotów z pracą samochodu Koenigsegg, trzeba okresami czyścić katalizator, jest to możliwe u mechanika pod Kamieńca. DPF-y chodzą w nadzwyczaj obciążonym środowisku, a konkretnie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Kamieniec należy do miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Słynnej korporacji Koenigsegg nie powiodło się zdobycie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników ilości produkowanych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Odzyskanie możliwości części filtrów DPF w Kamieńcu dla samochodów producenta Koenigsegg jest dostępne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Kamieńca. Z racji tego, że Koenigsegg, podobnie jak inne samochody wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Kamieńcu wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kamieńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kamieńcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kamieńcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kamieńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kamieńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kamieńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kamieńcu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kamieńcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Kamieńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kamieńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kamieńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieniec Stawowa KAM260 52.167549/16.457081 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer