Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Karlino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Karlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Karlinie znajduje się opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu działalności warsztatowego laboratorium z Karlina. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat z Karlina. Dobranie kompetentnego mechanika w Karlinie specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Karlino jest jednym z miast, które biją na alarm powiązany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Nagminnie sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Koenigsegg, staje się inne wybrakowanie, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. FAP-y trudnią się pracą w bardzo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Odzyskanie wyników poziomu emisji zanieczyszczeń, dozwolonych normą emisji spalin, wymaga działającego filtra cząstek stałych DPF. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które są znane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zregenerowanie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Karlinie dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, ponieważ nowa metoda regeneracji przybyła do Karlina. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne auta wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP polecamy, żeby w Karlinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Karlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Karlinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Karlinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Karlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Karlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Karlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Karlinie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Karlinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Karlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Karlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Karlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Karlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Karlino Koszalińska KRL01A 54.035191/15.879020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer