Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Karpacz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Karpaczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, choć urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może regeneracja katalizatorów w pracowni warsztatu pod Karpaczem. Diesle spod znaku Koenigsegg mogą się pochwalić świetnymi możliwościami w zagadnieniu ograniczenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Karpacz jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Karpacza, czemu słynna firma Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. By uchronić się od kłopotów z użytkowaniem samochodu Koenigsegg, potrzeba co jakiś czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Karpacza. Osiągnięcie wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra FAP. Znalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Karpaczu wyspecjalizowanego w autach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Firmie Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie wymaganych maksymalnych wyników ilości produkowanych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Katalizatory pracują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, to jest w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych polecamy w Karpaczu wziąć pod skrzydła katalizator. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Koenigsegg w Karpaczu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Karpaczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Karpaczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Karpaczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Karpaczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Karpaczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Karpaczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Karpaczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Karpaczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Karpaczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Karpaczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer