Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kiełczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kiełczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kiełczowie istnieje sposobność regenerowania filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu obecności laboratorium z Kiełczowa. Kiełczów jest jednym z ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mnóstwo samochodów w Kiełczowie to samochody z silnikiem CRD posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który wymaga płukania. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Koenigsegg cieszą się znakomitymi aparaturami w dziedzinie spadku zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, należy okazjonalnie przeczyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Kiełczowa. Zazwyczaj powodem uszkodzenia katalizatora, marki Koenigsegg, zdarza się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: nieszczelne turbo. Filtry DPF FAP działają w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w wydechu, w wyniku czego następuje spadek właściwości urządzenia. Prócz rozrywek dla turystów pod Kiełczowem znaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. Cennik usług naprawy filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Koenigsegg dla Kiełczowa wstawiliśmy na dole, istnieje możliwość by zweryfikować na tej liście, jaka jest cena za świadczone usługi płukania DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów marki Koenigsegg, odnaleźć można po prawej stronie, lub w laboratorium w Kiełczowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kiełczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kiełczowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kiełczowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kiełczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kiełczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kiełczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kiełczowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kiełczowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kiełczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kiełczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kiełczowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kiełczowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kiełczów Wrocławska KEI01ML 51.139870/17.178129 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer