Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kikół

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kikole

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednakże moduł ten zużywa się, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Kikołem. Często wadą, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany DPF. Generowanie wartości zawartości emitowanych spalin, zgodnych z EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. FAP-y chodzą w bardzo brudnych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje spadek wyników podzespołu. Samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg cieszą się dobrymi rozwiązaniami w zagadnieniu obniżania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Kikole znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg. Żeby uchronić się od kłopotów podczas prowadzenia samochodu Koenigsegg, wypada czasem wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje u mechanika pod Kikoła. Najczęściej powodem zdławionego katalizatora, firmy Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, np. Niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie DPF dla pojazdów producenta Koenigsegg, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium warsztatu w Kikole. Wyszukaj swój warsztat, który zajmuje się Koenigsegg w Kikole, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kikole

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kikole 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kikole 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kikole 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kikole 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kikole 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kikole 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kikole 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Kikole 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kikole

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kikole z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kikole wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kikół Toruńska KKL01A 52.912231/19.117500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer