Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kisielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kisielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kisielów wyróżnia się z powodu mechanika zajmującego się naprawą filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Koenigsegg. Aby uchronić się od komplikacji z użytkowaniem auta Koenigsegg, przydaje się co pewien czas wyczyścić DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kisielowa. Nierzadko wadą, która dotyka pojazdy z symbolem Koenigsegg, zwykle, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF. Znanemu producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się wytwarzanie niezbędnych osiągów emisji cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Mnóstwo pojazdów osobowych w Kisielowie to samochody z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do płukania. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg mogą się poszczycić pierwszorzędnymi możliwościami w sferze ograniczenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Kisielowem znaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Koenigsegg. FAP-y pracują w nieprzeciętnie trudnych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty parametrów części. Odnajdź warsztat, który specjalizuje się w Koenigsegg w Kisielowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Taryfikator usług naprawy katalizatorów samochodowych z Koenigsegg dla Kisielowa widnieje poniżej, trzeba odszukać na tamtej liście, ceny za przeprowadzenie płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kisielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kisielowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kisielowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kisielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kisielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kisielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kisielowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kisielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Kisielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kisielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kisielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kisielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kisielów 1617R ZRC01N 49.986488/22.538330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer