Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kłaj

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kłaju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kłaju pojawiła się szansa płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności warsztatu z Kłaja. Filtry DPF pracują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Kłaju zlokalizować można laboratoria, trudniące się regeneracją FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Odnalezienie fachowego mechanika w Kłaju specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, i jest mozolne. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem diesla Koenigsegg, przydaje się niekiedy czyścić DPF, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kłaja. Osobówki wytwórcy Koenigsegg cieszą się bezkonkurencyjnymi patentami w zagadnieniu zmniejszenia produkcji gazów spalinowych. Mnóstwo pojazdów w Kłaju to auta użytkowe posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się odnawiania elementów. Katalizatory samochodowe składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Kłaja. Zrewaloryzowanie efektywności części filtrów DPF w Kłaju dla aut marki Koenigsegg jest osiągalne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Kłaja. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Koenigsegg dla Kłaja widnieje w części strony poniżej, można znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kłaju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kłaju 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kłaju 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kłaju 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kłaju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kłaju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kłaju 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kłaju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kłaju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kłaju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłaju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kłaju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłaj Kłaj 654 KLA01A 49.994019/20.297970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer