Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kleczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kleczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kleczewie pojawiła się opcja naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Koenigsegg z racji obecności laboratorium warsztatu z Kleczewa. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Kleczewa. Znanej korporacji Koenigsegg niemożliwe byłoby generowanie wymaganych do zrealizowania pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Katalizatory SCR chodzą w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do utraty wyników podzespołu. Uzyskanie osiągów emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Częstą bolączką, na jaką narażone są osobówki spod znaku Koenigsegg, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całego świata, mimo to stykają się z trudnościami z filtrami DPF. Kleczew jest jednym z centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kleczewa, czemu słynny koncern Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów. Namierz mechanika, który jest specjalistą od Koenigsegg w Kleczewie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Ulepszenie kondycji składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Kleczewie dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe, bo regeneracja wodna trafiła do Kleczewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kleczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kleczewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kleczewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kleczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kleczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kleczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kleczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kleczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Kleczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kleczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kleczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kleczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kleczew 11 Listopada KLC02N 52.365280/18.184311 Wyszukaj
Kleczew 3 Maja POP-KLC3 52.363380/18.186489 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer