Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kłodawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kłodawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kłodawie znajduje się szansa oczyszczania filtrów DPF do aut Koenigsegg z przyczyny bytności mechanika z Kłodawy. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Kłodawy. Uzyskanie górnych pułapów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Kłodawą odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Główną wadą, na jaką narażone są diesle marki Koenigsegg, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF. Wiele samochodów osobowych w Kłodawie to auta z silnikiem Di-D mające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje mycia. Auta osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg odznaczają się świetnymi sposobami w kwestii redukcji emisji zanieczyszczeń. Kłodawa jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP czy regeneracja DPF FAP dla aut marki Koenigsegg, znaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Kłodawie. Przywrócenie niezawodności elementów katalizatorów samochodowych w Kłodawie dla aut marki Koenigsegg jest osiągalne, bowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Kłodawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kłodawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kłodawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kłodawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kłodawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kłodawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kłodawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kłodawie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Kłodawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kłodawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kłodawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kłodawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kłodawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kłodawa Chwalęcicka KLG01N 52.783859/15.216360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer