Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kobierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kobierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kobierzyce słynie z laboratorium zajmującego się regenerowaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych znanej marki Koenigsegg. By uniknąć kłopotów z użytkowaniem pojazdu Koenigsegg, trzeba okazjonalnie przeczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Kobierzyc. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Koenigsegg wyróżniają się dobrymi mechanizmami pracy w zakresie redukcji poziomu emisji spalin. Generowanie pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO 6, potrzebuje działającego katalizatora. Duża część samochodów osobowych w Kobierzycach to auta z silnikiem JTD posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga naprawy. Zazwyczaj przyczyną zapchanego filtra FAP, z logo Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, np. Niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Kobierzycach odnaleźć można zakłady, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów Koenigsegg. Kobierzyce jest jednym z ośrodków, które mają kłopot powiązany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu koncern Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Poprawienie skuteczności właściwości filtrów DPF/FAP w Kobierzycach dla samochodów marki Koenigsegg jest dostępne, gdyż technologia regeneracji wodnej przybyła do Kobierzyc. Wykaz cen płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Koenigsegg dla Kobierzyc widnieje poniżej, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kobierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kobierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kobierzycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kobierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kobierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kobierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kobierzycach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kobierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kobierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kobierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobierzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kobierzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobierzyce Wincentego Witosa KBC01D 50.971298/16.931210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer