Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kobiór

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kobiórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kobiórze znajduje się możliwość naprawy filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Koenigsegg z racji obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Kobióra. By zabezpieczyć się od kłopotów w użytkowaniu samochodu Koenigsegg, potrzeba czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Kobióra. Odzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy warsztat z Kobióra. Samochody znanej marki Koenigsegg cechują się wzorcowymi sposobami w kwestii ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Odnalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Kobiórze specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, a także jest mozolne. Kobiór należy do ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Kobióra, czemu znana marka Koenigsegg stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Koenigsegg w Kobiórze, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP jak również płukanie FAP dla aut Koenigsegg, zlokalizować można po prawej stronie, jak również w pracowni warsztatu w Kobiórze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kobiórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kobiórze 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kobiórze 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kobiórze 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kobiórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kobiórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kobiórze 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kobiórze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kobiórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kobiórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobiórze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kobiórze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobiór Przelotowa KBR842 50.055271/18.936150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer