Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Kock słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów znanego koncernu Koenigsegg. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Koenigsegg wyróżniają się bezkonkurencyjnymi możliwościami w temacie redukcji poziomu emisji cząstek stałych. Kock należy do ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Znanej firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych do zrealizowania osiągów emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Klasyczną bolączką, jaka dotyka diesle znanego koncernu Koenigsegg, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. DPF-y utworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy pracownię w Kocku. Odzyskanie limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, domaga się pracującego poprawnie katalizatora. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Kocku znaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych Koenigsegg. Dobierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Kocku, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Gdyż Koenigsegg, równorzędnie jak inne pojazdy domaga się do poprawnej pracy nienaruszonych katalizatorów samochodowych zalecamy w Kocku wziąć pod skrzydła katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kocku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kocku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kocku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kocku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kocku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kocku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kock Zaklik Józefa Piłsudskiego KCK01A 51.641689/22.447269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer