Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kołaczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kołaczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Kołaczyce słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do aut z symbolem Koenigsegg. Aby unikać kłopotów w pracy pojazdu Koenigsegg, wypada okazjonalnie przepłukać katalizator, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Kołaczyc. Katalizatory samochodowe pracują w bardzo ciężkich warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Kołaczyce należy do miast, które biją na alarm związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Wiele pojazdów osobowych w Kołaczycach to pojazdy z silnikiem CRD mające wbudowany katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Odszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Kołaczycach celującego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Koenigsegg to diesle, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Kołaczycach odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Koenigsegg. Odtworzenie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Kołaczycach dla pojazdów producenta Koenigsegg jest prawdopodobne, bo regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Kołaczyc. Usługi, między innymi naprawa DPF czy płukanie katalizatorów dla pojazdów Koenigsegg, zlokalizować można na stronie, czy w laboratorium w Kołaczycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kołaczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kołaczycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kołaczycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kołaczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kołaczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kołaczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kołaczycach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kołaczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Kołaczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kołaczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer