Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kołbiel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kołbieli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, choć element ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w warsztacie pod Kołbielą. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu w Kołbieli wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest czasochłonne. Nierzadko wadą, jaka dotyka pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Najczęściej źródłem przytkanego filtra cząstek stałych DPF, korporacji Koenigsegg, zdarza się inny problem, dla przykładu: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Żeby zabezpieczyć się od przykrości w pracy samochodu Koenigsegg, należy okazjonalnie przeczyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Kołbieli. FAP-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co katalizatory zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat w Kołbieli. Duża część pojazdów w Kołbieli to pojazdy z silnikiem dCi mające zamontowany FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Kołbiel należy do centrów, które spotyka problem w związku, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Kołbieli, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Zregenerowanie możliwości elementów katalizatorów w Kołbieli dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Kołbieli. Dlatego że Koenigsegg, podobnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Kołbieli zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kołbieli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kołbieli 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kołbieli 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kołbieli 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kołbieli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kołbieli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kołbieli 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kołbieli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kołbieli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kołbieli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kołbieli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kołbieli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kołbiel Rynek KBE01N 52.063629/21.478180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer