Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kolbudy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kolbudach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kolbudy odznacza się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów marki Koenigsegg. Prócz atrakcji dla wizytujących w Kolbudach zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na całym świecie, jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF funkcjonują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek wyników części. Uzyskanie maksymalnych pułapów emisji gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 6, potrzebuje funkcjonującego DPF-a. Dobranie kompetentnego warsztatu mechaniki w Kolbudach specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Aby uchronić się od trudności z eksploatacją diesla Koenigsegg, potrzeba czasem wyczyścić filtr DPF, udostępniono taką usługę u mechanika pod Kolbud. Kolbudy jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Poprawienie wydajności właściwości filtrów FAP w Kolbudach dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Kolbud. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów cząstek stałych z samochodów Koenigsegg dla Kolbud znajduje się poniżej tego tekstu, należy sprawdzić w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kolbudach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kolbudach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kolbudach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kolbudach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kolbudach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kolbudach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kolbudach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Kolbudach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kolbudach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kolbudach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kolbudach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kolbudach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolbudy Dworcowa KBD01N 54.269150/18.465811 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer