Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Korfantów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Korfantowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Korfantów słynie z laboratorium zajmującego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut marki Koenigsegg. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Korfantowie przodującego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, oraz jest długotrwałe. Korfantów jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z dużym procentem cząstek stałych w powietrzu, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych. Koenigsegg to samochody, które są uznane na całym świecie, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Korfantowem znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Zwykle przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Koenigsegg, zdarza się inna usterka, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Typową bolączką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Koenigsegg, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony DPF. Aby uniknąć trudności w pracy samochodu Koenigsegg, należy niekiedy czyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Korfantowa. Zlokalizuj swój zakład, który jest specjalistą od Koenigsegg w Korfantowie, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Lista cenowa mycia katalizatorów samochodowych pochodzących z Koenigsegg dla Korfantowa wstawiono na dole, należy sprawdzić w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Korfantowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Korfantowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Korfantowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Korfantowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Korfantowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Korfantowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Korfantowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Korfantowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Korfantowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Korfantowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korfantowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Korfantowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korfantów Osiedle Korfantego Wyzwolenia KOF01A 50.487652/17.594139 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer