Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kostomłoty Drugie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kostomłotach Drugich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, choć część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów w laboratorium pod Kostomłotami Drugimi. Stajni Koenigsegg nie byłoby możliwe utrzymanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Kostomłotami Drugimi. Znalezienie profesjonalnego warsztatu w Kostomłotach Drugich celującego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Filtry FAP chodzą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek właściwości części. Kostomłoty Drugie należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużą ilością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, ale biedzą się z trudnościami z filtrami FAP. Zazwyczaj usterką, która dotyka pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg, w szczególności, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Odzyskanie niezawodności części katalizatorów w Kostomłotach Drugich dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, gdyż nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Kostomłotów Drugich. Dlatego że Koenigsegg, niczym inni producenci koniecznie wymaga do właściwej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Kostomłotach Drugich zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kostomłotach Drugich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Kostomłotach Drugich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kostomłotach Drugich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kostomłotach Drugich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kostomłotach Drugich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kostomłoty Drugie Urzędnicza MGO02A 50.931030/20.567089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer