Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kowal

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kowalu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, pomimo że moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Kowalem. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Kowalu znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Standardowo podłożem zapchanego FAP-a, znanej marki Koenigsegg, zdarza się inna wada, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Kowalu wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może być trudne, oraz jest mozolne. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całym kraju, mimo to borykają się z problemami z filtrami FAP. Filtry DPF FAP składają się z ceramiki, i osłony z metalu, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Kowala. Katalizatory funkcjonują w bardzo obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co następuje utrata osiągów podzespołu. Pojazdy znanego koncernu Koenigsegg cieszą się bezkonkurencyjnymi sposobami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji spalin. Wykaz cen regenerowania filtrów FAP pochodzących z Koenigsegg dla Kowala ulokowaliśmy w dolnej części strony, da się wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy DPF. Dobierz swój warsztat, który specjalizuje się w Koenigsegg w Kowalu, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kowalu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kowalu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kowalu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kowalu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kowalu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kowalu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kowalu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Kowalu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Kowalu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kowalu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kowalu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kowalu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowal Święty Roch Marszałka Józefa Piłsudskiego KWL01G 52.528801/19.151230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer