Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kowalewo-Skorupki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Kowalewo-Skorupki odznacza się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów FAP do samochodów osobowych i ciężarowych marki Koenigsegg. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy zatem warsztat w Kowalewie-Skorupkach. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Ażeby unikać kłopotów w użytkowaniu samochodu Koenigsegg, wypada od czasu do czasu czyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Kowalewa-Skorupek. Kowalewo-Skorupki jest jednym z centrów, jakie dotyka problem związany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu znany producent Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Dobranie profesjonalnego mechanika samochodowego w Kowalewie-Skorupkach specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Często przyczyną usterki filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Koenigsegg, bywa inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Zachowanie pułapów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga działającego katalizatora samochodowego. Taryfikator usług regenerowania katalizatorów dedykowanych do Koenigsegg dla Kowalewa-Skorupek zamieszczono niżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tej tabeli, ceny za usługi płukania katalizatorów SCR. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kowalewie-Skorupkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kowalewie-Skorupkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kowalewo-Skorupki Dworcowa GZD01N 52.724239/19.695610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer