Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kożuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kożuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kożuchowie jest opcja czyszczenia filtrów DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg dzięki funkcjonowania warsztatu z Kożuchowa. Uzyskanie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Koenigsegg to osobówki, które są słynne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Ażeby uniknąć kłopotów przy prowadzeniu auta Koenigsegg, trzeba co jakiś czas przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Kożuchowa. Katalizatory samochodowe składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, przez co DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy usługi z Kożuchowa. Nierzadko sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Dobór fachowego mechanika w Kożuchowie przodującego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, oraz jest mozolne. Gdyż Koenigsegg, podobnie jak każda inna marka domaga się do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Kożuchowie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych DPF FAP. Zregenerowanie skuteczności części filtrów cząstek stałych w Kożuchowie dla marki Koenigsegg jest łatwe, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Kożuchowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kożuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kożuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kożuchowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kożuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kożuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kożuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kożuchowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kożuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kożuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kożuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kożuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kożuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kożuchów Kolonia Zielonogórska Romualda Traugutta KZW01A 51.829861/17.447620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer