Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Krajenka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Krajence

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w autach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednak część tą dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Krajenką. Prócz atrakcji dla podróżnych w Krajence odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg. Często przyczyną zaczopowania DPF-a, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Zdobycie górnych pułapów emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Krajenka jest jednym z miast, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Żeby unikać przykrości z eksploatacją auta Koenigsegg, wypada od czasu do czasu przepalać katalizator, jest to udostępnione u mechanika pod Krajenki. Odnalezienie fachowego zakładu mechaniki w Krajence przodującego w pojazdach Koenigsegg może być skomplikowane, i jest mozolne. Częstą słabością, na jaką narażone są auta znanej firmy Koenigsegg, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Przywrócenie kondycji składowych katalizatorów samochodowych w Krajence dla pojazdów producenta Koenigsegg jest łatwe, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Krajenki. Serwis takich usług jak naprawa DPF jak też płukanie DPF FAP dla aut marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w laboratorium w Krajence.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Krajence

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Krajence 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Krajence 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Krajence 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krajence 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krajence 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Krajence 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krajence 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Krajence 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Krajence

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krajence z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Krajence wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krajenka ks. Domańskiego KRJ01G 53.290581/16.985201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer