Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kramsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kramsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kramsk odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych z symbolem Koenigsegg. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg cechują się nieprzeciętnymi patentami w temacie spadku ilości produkowanych gazów spalinowych. Nierzadko sprawcą przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Koenigsegg, jest inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Kramsk jest jednym z ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów DPF. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Kramsku przodującego w samochodach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, i jest żmudne. Katalizatory samochodowe operują w niezwykle brudnym środowisku, a więc w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy zatem współpracę z Kramskiem. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w eksploatacji samochodu Koenigsegg, przydaje się od czasu do czasu przepalać katalizator, jest to możliwe u mechanika pod Kramska. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP albo regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Koenigsegg, wyszukać można na naszej stronie internetowej, albo u mechanika w Kramsku. Lista cennika naprawy katalizatorów samochodowych z samochodów Koenigsegg dla Kramska ulokowaliśmy poniżej, powinno być można znaleźć tam, koszt za usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kramsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kramsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kramsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kramsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kramsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kramsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kramsku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Kramsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kramsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kramsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kramsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kramsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kramsk Konińska POP-KRM1 52.265591/18.424610 Wyszukaj
Kramsk Konińska KRM01N 52.266102/18.424351 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer