Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Krośnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Krośnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krośnicach znajduje się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu z Krośnic. Koenigsegg to samochody, które są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Katalizatory SCR działają w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku wyników części. Często niedoskonałością, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych. Pojazdy wytwórcy Koenigsegg szczycą się dobrymi technologiami w sprawie ograniczenia produkcji zanieczyszczonych spalin. Krośnice jest jednym z miast, które dotyka problem w związku, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Krośnic, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Uzyskanie pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 4, domaga się niezawodnego FAP-a. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Krośnicami odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne samochody potrzebuje do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Krośnicach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych. Dobierz warsztat, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Krośnicach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Krośnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Krośnicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Krośnicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Krośnicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krośnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krośnicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Krośnicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krośnicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krośnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Krośnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośnicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Krośnicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośnice Szkolna KNC01A 51.475670/17.359320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer