Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Krzelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Krzelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krzelowie wystąpiła sposobność naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki bytności laboratorium warsztatu z Krzelowowi. Odszukanie specjalistycznego mechanika samochodowego w Krzelowie przodującego w samochodach Koenigsegg może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Zdobycie pułapów produkcji gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 6, wymaga działającego sprawnie katalizatora SCR. Katalizatory zmontowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy pracownię w Krzelowie. Krzelów jest jednym z centrów, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu w powietrzu Krzelowowi, czemu producent Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe wyprodukowanie wymaganych górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Osobówki znanego koncernu Koenigsegg znamionują się wyjątkowymi sposobami w dziedzinie spadku ilości produkowanych gazów wydechowych. Standardową usterką, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą katalizator. Zrewaloryzowanie skuteczności właściwości katalizatorów w Krzelowie dla aut Koenigsegg jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną przybyła do Krzelowowi. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy, żeby w Krzelowie wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Krzelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Krzelowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Krzelowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Krzelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krzelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krzelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Krzelowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Krzelowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krzelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Krzelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Krzelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzelów Krzelów 57 POP-WNS1 51.437160/16.508789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer