Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Krzykosy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Krzykosach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krzykosach jest opcja czyszczenia katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki bytności warsztatowego laboratorium z Krzykosów. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Krzykosach przodującego w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z eksploatacją samochodu Koenigsegg, wypada co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Krzykosów. Filtry DPF składają się z ceramicznego wnętrza, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF zapychają się i potrzebują regeneracji, zalecamy współpracę z Krzykosami. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Generowanie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów w Krzykosach to pojazdy z silnikiem JTDM posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Z reguły podłożem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Koenigsegg, jest inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Lista cen odnawiania elementów filtrów DPF/FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Krzykosów można znaleźć pod zdjęciem, da się porównać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie naprawy DPF. Serwis takich usług jak naprawa DPF albo płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Koenigsegg, zlokalizować można w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Krzykosach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Krzykosach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Krzykosach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Krzykosach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Krzykosach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krzykosach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krzykosach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Krzykosach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krzykosach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krzykosach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Krzykosach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzykosach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Krzykosach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzykosy Główna KZK01N 52.110409/17.374100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer