Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Księżyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Księżynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, jednak urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w warsztacie pod Księżynem. Katalizatory SCR funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Odzyskanie limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych. Standardowo podłożem zapchanego FAP-a, z symbolem Koenigsegg, bywa inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca sterownika silnika. Księżyno należy do miast, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych maksymalnych limitów emisji spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Samochody spod skrzydeł Koenigsegg cechują się dobrymi aparaturami w sferze obniżania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem samochodu Koenigsegg, należy czasem wyczyścić filtr FAP, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Księżyna. Usługi, między innymi czyszczenie FAP albo płukanie DPF dla aut marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Księżynie. Znajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Koenigsegg w Księżynie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Księżynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Księżynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Księżynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Księżynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Księżynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Księżynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Księżynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Księżynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Księżynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Księżynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer