Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kurowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kurowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kurowice znane jest z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do samochodów ze stajni Koenigsegg. DPF-y pracują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Kurowic. Słynnemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się uzyskanie potrzebnych wartości zawartości produkowanych spalin, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Niemało samochodów w Kurowicach to samochody z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w katalizator, który potrzebuje płukania. Kurowice jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużym procentem smogu w powietrzu, czemu marka Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Odszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Kurowicach wyspecjalizowanego w pojazdach Koenigsegg może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Zwykle powodem zdławionego filtra DPF/FAP, z symbolem Koenigsegg, staje się inna wada, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Gdyż Koenigsegg, niczym inne auta potrzebuje do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Kurowicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Cennik usług mycia filtrów FAP z samochodów Koenigsegg dla Kurowic wstawiono w części strony poniżej, należy wyszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kurowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kurowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kurowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kurowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kurowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kurowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kurowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kurowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kurowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kurowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kurowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kurowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kurowice Pabianicka BRJ950 51.665058/19.687920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer