Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Kuźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Kuźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, ale część ta psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Kuźnicą. Oprócz atrakcji turystycznych w Kuźnicy zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki w Kuźnicy celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Wiele samochodów w Kuźnicy to pojazdy użytkowe posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który wymaga regeneracji. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie koniecznych maksymalnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy pracownię w Kuźnicy. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego FAP-a. Koenigsegg to samochody, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF FAP albo płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Koenigsegg, odszukać można w panelu po prawej, albo w pracowni warsztatu w Kuźnicy. Lista cenowa czyszczenia filtrów DPF marki Koenigsegg dla Kuźnicy znajduje się w poniższej sekcji, można sprawdzić w tamtej tabeli, koszt za usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Kuźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Kuźnicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Kuźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Kuźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Kuźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Kuźnicy 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Kuźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Kuźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Kuźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kuźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Kuźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer