Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lądek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lądku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lądek cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych wytwórcy Koenigsegg. Odzyskanie maksymalnych wyników emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 4, domaga się działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Zazwyczaj wadą, z którą biedzą się pojazdy wytwórcy Koenigsegg, w większości wypadków, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Bardzo często źródłem zapchanego filtra FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, zdarza się inny mankament, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Lądku. Sporo aut w Lądku to samochody z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany DPF, który wymaga odnawiania. Odszukanie kompetentnego mechanika samochodowego w Lądku wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, a także jest mozolne. Ażeby uchronić się od problemów z eksploatacją diesla Koenigsegg, trzeba okresowo przepłukać filtr FAP, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Lądku. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne maszyny potrzebuje do nienagannego działania niezepsutych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Lądku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Odnowienie możliwości elementów filtrów cząstek stałych w Lądku dla samochodów marki Koenigsegg jest prawdopodobne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Lądku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lądku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lądku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lądku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lądku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lądku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lądku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lądku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lądku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Lądku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lądku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lądku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lądku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lądek Pyzderska LAD01A 50.345112/16.875719 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer