Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łapy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łapach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łapy cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów FAP do aut osobowych korporacji Koenigsegg. Łapy jest jednym z centrów, które spotyka problem w związku, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Łap, czemu producent Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Pojazdy z logo Koenigsegg odznaczają się kapitalnymi patentami w zagadnieniu obniżenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Filtry cząstek stałych działają w niezwykle obciążonych warunkach , to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Generowanie górnych pułapów produkcji spalin, poprawnych dla normy emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra FAP. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Łapach wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może być nieproste, i jest mozolne. Znanej firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe generowanie wymaganych wyników poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zapychają się i wymagają naprawy, zalecamy pracownię w Łapach. Lista cennika mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami od Koenigsegg dla Łap zamieściliśmy pod zdjęciem, można przeglądnąć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów. Zregenerowanie skuteczności części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Łapach dla pojazdów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, bo regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Łap.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łapach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łapach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łapach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łapach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łapach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łapach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łapach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Łapach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Łapach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łapach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łapach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Łapach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łapy Wity Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury LAP02ML 52.982960/22.892380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer