Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Laskowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Laskowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Laskowej znajduje się szansa regeneracji katalizatorów samochodowych do aut osobowych Koenigsegg z powodu działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Laskowej. Znanej firmie Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie koniecznych maksymalnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Laskowej specjalizującego się w autach Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest długotrwałe. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Laskową zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF do samochodów Koenigsegg. Główną niedoskonałością, dotykającą diesle ze stajni Koenigsegg, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem warsztat z Laskowej. Auta spod znaku Koenigsegg wyróżniają się kapitalnymi mechanizmami w sprawie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Nierzadko sprawcą zapchanego katalizatora, wytwórcy Koenigsegg, bywa inny problem, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie filtrów cząstek stałych dla aut Koenigsegg, można odszukać po prawej stronie, i w pracowni warsztatu w Laskowej. Cennik naprawy katalizatorów z Koenigsegg dla Laskowej wstawiono poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by sprawdzić na tamtej liście, jaka jest cena za usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Laskowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Laskowej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Laskowej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Laskowej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Laskowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Laskowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Laskowej 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Laskowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Laskowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Laskowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Laskowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Laskowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Laskowa Laskowa 90B LSK01N 49.767601/20.457991 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer