Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łęknica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łęknicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łęknica słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych znanej firmy Koenigsegg. Katalizatory samochodowe pracują w niezwykle brudnych warunkach, czyli w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Oprócz rozrywek dla turystów pod Łęknicą odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą FAP do samochodów Koenigsegg. Koenigsegg to diesle, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z trudnościami z katalizatorami. Łęknica należy do miast, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Łęknicy, czemu producent Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych. Niemało pojazdów w Łęknicy to samochody z silnikiem D-4D mające wbudowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Uzyskanie wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg mogą się poszczycić pierwszorzędnymi narzędziami w zakresie spadku poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Namierz swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Koenigsegg w Łęknicy, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Ulepszenie skuteczności elementów katalizatorów w Łęknicy dla aut Koenigsegg jest łatwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Łęknicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łęknicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łęknicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łęknicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łęknicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łęknicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łęknicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łęknicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łęknicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Łęknicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łęknicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer