Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Leśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Leśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Leśnej wystąpiła szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu działalności warsztatu z Leśnej. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy firmę pod Leśną. Słynnej korporacji Koenigsegg nie udałoby się wytwarzanie koniecznych wartości zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz przyczyną zapchanego katalizatora samochodowego, firmy Koenigsegg, zdarza się inny defekt, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Leśną zlokalizować można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Koenigsegg. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Leśnej przodującego w samochodach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest żmudne. Niemało samochodów w Leśnej to pojazdy z silnikiem HDI posiadające wbudowany DPF, który wymaga mycia. Leśna należy do ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów dla aut Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Leśnej. Ulepszenie skuteczności części wchodzących w skład filtrów DPF w Leśnej dla samochodów producenta Koenigsegg jest dostępne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Leśnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Leśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Leśnej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Leśnej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Leśnej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Leśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Leśnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Leśnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Leśnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Leśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Leśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Leśnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Leśnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leśna Baworowa Baworowo LSA01N 51.029129/15.263470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer