Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Leszno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lesznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Leszno słynie z warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych znanej firmy Koenigsegg. Koenigsegg to samochody, które są znane na terenie całego świata, jednak borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu auta Koenigsegg, potrzeba okazjonalnie przepłukać filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Leszna. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Lesznem. Sporo aut w Lesznie to auta z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje odnawiania. Korporacji Koenigsegg nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników poziomu emisji spalin, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Leszno należy do miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, domaga się działającego sprawnie DPF-a. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie DPF dla pojazdów producenta Koenigsegg, można odszukać po prawej stronie, lub w laboratorium warsztatu w Lesznie. Gdyż Koenigsegg, niczym inni producenci potrzebuje do poprawnego działania kompletnych katalizatorów polecamy, żeby w Lesznie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lesznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lesznie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lesznie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lesznie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lesznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lesznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lesznie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Lesznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lesznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lesznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lesznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lesznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leszno Aleja Wojska Polskiego LSZ172 52.256611/20.588760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer