Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lewin Brzeski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lewinie Brzeskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lewinie Brzeskim istnieje szansa naprawy filtrów FAP do aut osobowych Koenigsegg z przyczyny funkcjonowania warsztatu samochodowego z Lewina Brzeskiego. Standardowo źródłem uszkodzenia katalizatora samochodowego, wytwórcy Koenigsegg, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Osobówki znanego koncernu Koenigsegg odznaczają się kapitalnymi aparaturami w zakresie spadku ilości emitowanych cząstek stałych. Filtry FAP operują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Zwykłą słabością, z jaką zmagają się pojazdy z logo Koenigsegg, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny, jest zaczopowany DPF. Koenigsegg to osobówki, jakie są znane na terenie całego kraju, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Lewin Brzeski należy do centrów, które mają problem w związku, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lewina Brzeskiego, czemu producent Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Żeby uchronić się od utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, wypada od czasu do czasu przepalać filtr DPF, możliwość taka istnieje w pracowni pod Lewina Brzeskiego. Ze względu fakt, że Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP polecamy w Lewinie Brzeskim zadbać o filtr i katalizator. Odzyskanie możliwości części wchodzących w skład katalizatorów w Lewinie Brzeskim dla marki Koenigsegg jest łatwe, bo nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Lewina Brzeskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lewinie Brzeskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Lewinie Brzeskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lewinie Brzeskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lewinie Brzeskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lewinie Brzeskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lewin Brzeski Wróblin Karola Świerczewskiego LBR01G 50.749001/17.617260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer