Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lipiany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lipianach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Lipianach istnieje możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Koenigsegg z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Lipian. By unikać utrudnień z pracą auta Koenigsegg, wypada niekiedy czyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Lipian. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Lipiany jest jednym z miast, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lipian, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Lipianach specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Z reguły powodem zdławionego filtra cząstek stałych, spod znaku Koenigsegg, jest inny problem, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Koenigsegg odznaczają się znakomitymi narzędziami w zakresie ograniczenia ilości produkowanych cząstek stałych. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy współpracę z Lipianami. Lista cenowa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Koenigsegg dla Lipian wstawiliśmy w dolnej części strony, można zweryfikować w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF. Ulepszenie wydajności właściwości katalizatorów w Lipianach dla samochodów marki Koenigsegg jest osiągalne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Lipian.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lipianach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lipianach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lipianach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lipianach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lipianach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipianach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lipianach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipianach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Lipianach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lipianach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipianach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lipianach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipiany Jedności Narodowej LPN01A 53.003410/14.963380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer