Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lipno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lipnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, jednak część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie katalizatorów u mechanika pod Lipnem. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Lipnie znaleźć można warsztaty, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg. Standardowo przyczyną usterki filtra DPF, znanego koncernu Koenigsegg, jest inna usterka, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Osiągnięcie górnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, identycznych z normą EURO 4, potrzebuje niezawodnego filtra FAP. Auta spod skrzydeł Koenigsegg znamionują się znakomitymi metodami w sprawie zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. Katalizatory SCR składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy pracownię w Lipnie. Odnalezienie właściwego mechanika w Lipnie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. Filtry FAP funkcjonują w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata osiągów części. Dlatego że Koenigsegg, równorzędnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Lipnie wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Poprawienie niezawodności części katalizatorów w Lipnie dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Lipna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lipnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lipnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lipnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lipnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lipnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lipnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Lipnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lipnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lipnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipno Szarzewo Skępska LIP02ML 52.849499/19.198420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer