Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Lipsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lipsku wystąpiła szansa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu obecności warsztatu samochodowego z Lipska. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Koenigsegg mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi mechanizmami pracy w dziedzinie obniżania produkcji gazów wydechowych. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Lipsku zlokalizować można laboratoria, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Lipsk jest jednym z miast, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Lipska, czemu znana marka Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Klasyczną bolączką, z jaką biedzą się pojazdy znanej firmy Koenigsegg, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wiele samochodów w Lipsku to auta z silnikiem TDCI posiadające zamontowany filtr FAP, który wymaga odnawiania. Zdobycie maksymalnych wartości ilości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Wybierz swój zakład, którego specjalnością jest Koenigsegg w Lipsku, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Lista cennika naprawy filtrów cząstek stałych z Koenigsegg dla Lipska widnieje w poniższej sekcji, można znaleźć w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Lipsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Lipsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsk Rynek LPS01A 53.733349/23.403481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer